Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Relacja z ferii zimowych w świetlicy środowiskowej w Zawisnej

Marzec 05, 2018

Wszystko, co dobre szybko się kończy - a w szczególności ferie - czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością Uczestnikom ferii w świetlicy nie będzie brakowało.

Do placówki codziennie przybiegały z uśmiechem na twarzy dzieci. Każdego dnia każdy mógł znaleźć coś dla siebie.                 

Odbywały się: zajęcia plastyczne, konkursy, eksperymenty i różnego rodzaju zabawy ( sprawnościowe , ruchowe, itd.), seans filmowy. Niezapomnianą atrakcją był Bal Karnawałowy oraz spotkanie z Panem Policjantem.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w zajęciach bardzo dziękujemy i zapraszamy na zajęcia w ciągu tygodnia.

 

Galeria zdjęć
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).