Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Relacja z meczu 1. ligi siatkarzy Tauron AZS Częstochowa – Ślepsk Suwałki w Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej

Luty 05, 2019

W dniu  02.01.2019r. (sobota ) w Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej rozegrano mecz 1. ligi siatkarzy Tauron AZS Częstochowa - Ślepsk Suwałki.

Ślepsk Suwałki zaskakująco łatwo pokonał Tauron AZS Częstochowa w sobotnim meczu (0:3; 21:25, 16:25, 21:25). Przyjezdni pokonali Częstochowian bez straty seta i w każdej partii okazywali się zdecydowanie lepsi.
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).