Piątek, 29 maja 2020r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Uroczystość z okazji Dnia Seniora

01 października, 2019

Seniorzy zrzeszeni w Kole Emerytów i Rencistów w Osinach, któremu przewodniczy Pani Grażyna Ponicka spotkali się 25.09.2019 roku w Ośrodku Wypoczynkowym Leśna Radość w Jastrzębiu koło Poraja z okazji Dnia Seniora.

Ponad 40 osób bawiło się przy muzyce, nie zabrakło śpiewów oraz wspólnej zabawy.

Na uroczystość zaproszeni zostali: Wójt Gminy Kamienicy Polska Adam Tajber z małżonką, Radny Rady Gminy Kamienica Polska Michał Otrębski z małżonką oraz Ks. Proboszcz Parafii Osiny Jacek Kurczata.

Galeria zdjęć
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).