Środa, 22 maja 2019r. | Imieniny: Heleny, Wieslawy, Ryty
Pokaż menu

URUCHOMIONO PROCEDURĘ WYBORU OPERATORA SIECI E-REGION

Listopad 15, 2018

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 13 LISTOPADA 2018 ROKU STOWARZYSZENIE DO SPRAW ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO SUBREGIONU PÓŁNOCNEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO DZIAŁAJĄCE NA PODSTAWIE UCHWAŁY WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW NR4/2017 Z DNIA 24 LUTEGO 2017 R. W SPRAWIE UPOWAŻNIENIA ZARZĄDU STOWARZYSZENIA DO PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA NA WYBÓR OPERATORA INFRASTRUKTURY ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA:  USŁUGĘ DOTYCZĄCĄ EKSPLOATACJI, DOSTARCZANIA (UDOSTĘPNIANIA) SIECI TELEKOMUNIKACYJNEJ ŚWIATŁOWODOWEJ ORAZ ŚWIADCZENIA PUBLICZNYCH USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH NA INFRASTRUKTURZE INFORMATYCZNEJ DLA SUBREGIONU PÓŁNOCNEGO „E-REGION CZĘSTOCHOWSKI” ŁĄCZĄCEJ MIEJSCOWOŚCI POWIATÓW  KŁOBUCKIEGO, MYSZKOWSKIEGO, CZĘSTOCHOWSKIEGO I MIASTA CZĘSTOCHOWY.
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).