Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Zajęcia w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej

22 maja, 2020

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i stopniowym uruchamianiem pracy szkół, rodzicie i uczniowie zostali poinformowani przez Dyrektora o możliwości prowadzenia przez szkołę zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III, zajęć rewalidacyjnych oraz skorzystania na terenie szkoły z konsultacji z nauczycielami dla uczniów klas VIII.

W związku z tym, od 25.05.2020r. w szkole odbywać będą się zajęcia rewalidacyjne, z których skorzysta trzech uczniów.

Natomiast rodzice klas I-III nie zgłosili uczniów na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze oraz dydaktyczne na terenie szkoły.

Nauka w dalszym ciągu odbywać się będzie poprzez nauczanie zdalne.
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).