Środa, 17 lipca 2019r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Zaproszenie na szkolenie – Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego 2014-2020

Lipiec 31, 2018

Zapraszamy do udziału w szkoleniu przeznaczonym dla organizacji pozarządowych, instytucji samorządowych oraz przedsiębiorstw, które planują przygotowywać projekty i pozyskiwać dotacje z funduszy publicznych, przede wszystkim z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo, jak poszukiwać dotacji na konkretne rodzaje działania, a także jak analizować potrzeby i cele Państwa organizacji pod kątem przygotowywania projektów. Przedstawione będą także kluczowe zasady wdrażania i rozliczania projektów.

Spotkanie będzie także okazją do przekazania informacji, dotyczących najbliższych konkursów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020.

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu pt.  „Organizacja i przeprowadzenie usług animacyjnych na rzecz potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 na terenie subregionu południowego i północnego województwa śląskiego”,

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Szkolenie odbędzie się w dniu 9 sierpnia 2018 roku o godz. 17.00 w Muzeum Regionalnym w Kamienicy Polskiej ul. M. Konopnickiej 135a.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 6 sierpnia 2018r. pod numerem tel. +48 660 574 307.

Bezpośrednio po szkoleniu odbędą się indywidualne konsultacjez zainteresowanymi organizacjami.
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).