Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Zawiadomienie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu uproszczonego planu urządzenia lasu stanowiącego własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych, położonych na terenie Gminy Kamienica Polska

19 grudnia, 2019

Wójt Gminy Kamienica Polska informuje, iż zgodnie z art. 21 ust. 4 ustawy z dnia 28 września 1991 roku  o lasach (Dz. U. z 2018 r., poz. 2129 z późn. zm.) w dniach  od 19 grudnia 2019 roku do 17 lutego 2020 roku  w Urzędzie Gminy Kamienica Polska, ul. Marii Konopnickiej 12, pok. nr 13, II. p w godz. 8:00-14:00 będzie wyłożony projekt uproszczonego planu urządzenia lasu stanowiącego własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych, położonych na terenie Gminy Kamienica Polska.

Projekt uproszczonego planu urządzenia lasu zawiera opis i powierzchnię lasu, które będą podstawą do naliczenia podatku leśnego oraz zadania w zakresie gospodarki leśnej przewidziane do realizacji w latach 2020-2029.

 

Zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planu, w miejscu jego wyłożenia, wterminie 30 dni od daty wyłożenia projektu uproszczonego planu urządzania lasu, tj. do 18 stycznia 2020 roku.

 

Uwagi należy składać na piśmie w siedzibie Urzędu z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, których uwagi dotyczą.
Uwagi i wnioski złożone po terminie pozostaną bez rozpatrzenia (decyduje data wpływu).

 

Ponadto informuję, iż projekt opracowany został na podstawie umowy z dnia 19.06.2019 roku, pomiędzy Powiatem Częstochowskim, a firmą TAXUS Jarosław Kostecki w Lublinie.

 

Treść informacji: tutaj

                                                                                 

 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).