Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

26 października, 2020

Informujemy, iż w dniu 29 października 2020 r. ( czwartek ) na terenie naszej gminy odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych.

Odpady wielkogabarytowe to odpady komunalne, powstające w naszych domach, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się w standardowych pojemnikach, workach i kontenerach na śmieci.

 
Do tej grupy odpadów zaliczamy:- zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, - meble i inne odpady wielkogabarytowe (w tym: meble, wersalki, stoły, krzesła, fotele, dywany, gumolity, materace, pierzyny, kołdry, poduszki, wózki dziecięce, rowery, zabawki dużych rozmiarów, suszarki na pranie, deski do prasowania, plastikowe wiadra, donice plastikowe, opony z samochodów osobowych - max 8 szt. oraz kabiny prysznicowe, umywalki, muszle klozetowe, brodziki, futryny, ramy okienne, drzwi).
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).