Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Zmiana organizacji ruchu drogowego

06 lipca, 2020

Firma DROG-BUD Sp. z o. o. informuje, że z dniem 06.07.2020r. zostanie wprowadzona organizacja ruchu na czas prowadzenia przebudowy drogi wojewódzkiej nr 791 na odcinku od DK-1 do DK78, Etap II (decyzja nr KT-RIR.8022.604.2018.BAL), polegającą na wprowadzeniu ruchu wahadłowego na drodze wojewódzkiej nr 791 od km.1+400 do km 1+ 800 ) oraz zamknięciu ul. Górniczej i ul. Cichej w gminie Poczesna.

Przystanek autobusowy zlokalizowany przy skrzyżowaniu DW 791 z ul. Cichą i ul. Górniczą zostanie przesunięty na wysokość ul. Przemysłowej 22, gmina Poczesna.


 
Gmina Kamienica Polska
Gmina Kamienica Polska położona jest w dorzeczu Warty, 18 kilometrów od Częstochowy. Kamienica Polska jest gminą wiejską obejmującą obszar sześciu sołectw: Osiny, Wanaty, Rudnik Wielki, Zawisna, Zawada i Kamienica Polska, która stanowi siedzibę władz administracyjnych gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).