Sobota, 21 kwietnia 2018r. | Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa
Pokaż menu

II Spartakiada Gmin Powiatu Częstochowskiego

Maj 09, 2017

zajawkaspartakiadaW dniu 20 maja 2017 r. odbędzie się II Spartakiada Gmin Powiatu Czestochowskiego w Rędzinach! Rozpoczęcie imprezy o godzinie 9.45, Kompleks Rekreacyjno-Sportowy "Orlik" w Rędzinach.

 W dniu 20 maja 2017 r. odbędzie się II Spartakiada Gmin Powiatu Czestochowskiego w Rędzinach! Rozpoczęcie imprezy o godzinie 9.45, Kompleks Rekreacyjno-Sportowy "Orlik" w Rędzinach.

spartakiada 2017 plakat
Gmina Kłomnice
Największą zaletą gminy Kłomnice jest jej atrakcyjne położenie. Leży bowiem blisko trasy szybkiego ruchu DK 1, posiada doskonałe połączenie kolejowe na trasie Częstochowa - Radomsko. Czyste środowisko, zdecydowana większość terenów zielonych, sąsiedztwo jury krakowsko - częstochowskiej oraz przepływająca przez gminę rzeka Warta i malownicze zakątki sprawiają, że tereny te są atrakcyjne dla turystów i osób spragnionych rekreacji.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).