Środa, 22 maja 2019r. | Imieniny: Heleny, Wieslawy, Ryty
Pokaż menu

Andrzejki i Mikołajki w Okołowicach

Grudzień 02, 2018

Andrzejki i Mikołajki w Okołowicach

Zbliżają się święta i Stowarzyszenie „Okołowianki” wraz z sołectwem Okołowice zorganizowało w miniony piątek dla najmłodszych zabawę andrzejkową i Mikołajki.

W organizacji wydarzenia pomogła radna Sylwia Swojnóg - animator tańca i choreograf wielu wydarzeń gminnych, która w przebraniu czarownicy prowadziła zabawy integracyjne, rytmiczne, zachęcała dzieci do zabawy poprzez animacje taneczne z wykorzystaniem Club Dance i Zumby.

Były też konkursy z nagrodami, dla najmłodszych – rzuty na dywan animacyjny, a dla dzieci szkolnych - punktowane rzuty do chusty animacyjnej.

Po części animacyjnej pojawił się Mikołaj, który wręczył dzieciom prezenty.

Wydarzenie przyniosło dzieciom wiele wrażeń i emocji oraz były okazją do wesołych konkursów i zabaw. Gwidon Jelonek w imieniu burmistrza Ryszarda Suligi przekazał dzieciom słodycze.

(lbk)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).