Środa, 8 kwietnia 2020r. | Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Pokaż menu

Apel Burmistrza do mieszkańców. Nie wypalaj traw!

24 marca, 2020

Apel Burmistrza do mieszkańców. Nie wypalaj traw!

Apeluję do wszystkich – Nie wypalajcie traw! W obecnej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się, jest to szczególnie bezmyślne działanie i naraża każdego z nas na dodatkowe niebezpieczeństwo. Apel kieruję do tych, którzy podpalając świadomie trawy narażają nie tylko siebie i mieszkańców, ale również strażaków, których pomoc jest nieoceniona w tej trudnej sytuacji. Strażacy służą pomocą wszystkim potrzebującym, dowożą wodę, żywność osobom samotnym i niepełnosprawnym, szyją maseczki ochronne. Nie niszczmy się nawzajem i szanujmy!

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).