Środa, 21 sierpnia 2019r. | Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa
Pokaż menu

Dla osób zainteresowanych budową sieci gazowej w gminie

Kwiecień 19, 2019

Dla osób zainteresowanych budową sieci gazowej w gminie

Trwają prace analityczne nad rozeznaniem zapotrzebowania na pobór gazu przez mieszkańców i podmioty gospodarcze, prowadzone przez Polską Spółkę Gazownictwa.

W związku z tym w załączniku znajduje się ankieta dla osób zainteresowanych możliwością budowy sieci gazowej. Ankieta nie jest zobowiązująca na tym etapie, a służy do opracowania mapy rozwoju sieci w gminie Koniecpol.

Wypełnioną ankietę prosimy dostarczyć do dnia 30 kwietnia 2019 roku (wtorek), do Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol (p.24). Druk można również pobrać w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol (pokój numer 24).

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).