Wtorek, 17 września 2019r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Dwa dni pełne wydarzeń w Koniecpolu. Co się będzie działo?

Czerwiec 08, 2019

Dwa dni pełne wydarzeń w Koniecpolu. Co się będzie działo?

Od dzisiaj weekend pełen wydarzeń w Koniecpolu. Co będzie się działo? Każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku. Będzie turniej piłki plażowej, a w niedzielę Hetmaniada 2019 z występami i koncertami ciekawych artystów oraz wiele innych atrakcji.

W programie:

11:30 Msza w kościele św. Michała

12:30 Przemarsz barwnego korowodu ulicami miasta

13:00 Powitanie uczestników na Stadionie Miejskim

13:15 Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej i Mażoretek Koniecpolskich

14:00 Występy dzieci i młodzieży

15:00 Warsztaty rzemiosła tradycyjnego

16:00 Występy grup artystycznych Domu Kultury

od 17:00 Koncerty muzyczne zaproszonych artystów: Stefano Terrazzino, HAKUNA MATATA, Alexander Martinez, APRESS BAND, SZWAGIERKOLASKA

 Serdecznie zapraszamy!

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).