Piątek, 23 października 2020r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Dzień Edukacji Narodowej

14 października, 2020

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy, Wychowawcy, Pracownicy oświaty

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składam najlepsze życzenia, zdrowia, pomyślności w życiu osobistym, zadowolenia z pracy pedagogicznej oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielicie się Państwo swoją wiedzą i doświadczeniem, dla których jesteście autorytetem.

Niech Państwa praca na rzecz dzieci i młodzieży przynosi jak najlepsze rezultaty oraz daje satysfakcję z realizowanej misji jaką jest troska o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia.

 Życzę wielu sukcesów, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz uznania i szacunku wychowanków, rodziców oraz całej społeczności lokalnej.

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol
Ryszard Suliga

Tulipany 
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).