Poniedziałek, 10 sierpnia 2020r. | Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzynca
Pokaż menu

Informacja

13 lipca, 2020
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Informacja

Urząd Miasta i Gminy w Koniecpolu informuje, że w dniu 16.07.2020 r. w godz. 16.00 - 18.00 w domku myśliwskim przy ul. Łąkowej odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w sprawie prowadzonej inwestycji pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej i sieci wodociągowej w dzielnicy Słowik w ramach kontynuacji etapu I budowy kanalizacji w Koniecpolu, obejmującej ul. Jodłową, Łąkową, Brzozową, Bukową, Akacjową, Topolową, Wesołą, Willową, Górną i Słowik.

Celem spotkania będzie omówienie zasad i sposobu rozliczania budowy przyłączy indywidualnych oraz sprawy bieżące związane z budową kanalizacji.  

Uwaga: W związku z epidemią koronawirusa prosimy o zachowanie podczas spotkania zasady ograniczonej liczby osób i w miarę możliwości przychodzenia o różnych godzinach, jak również zakrywania ust i nosa. 

 

BURMISTRZ
MIASTA I GMINY KONIECPOL
/-/

Ryszard Suliga

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).