Piątek, 27 listopada 2020r. | Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma
Pokaż menu

INFORMACJA

20 października, 2020

INFORMACJA

Uprzejmie informuję, że nadal funkcjonuje specjalna platforma https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc-dla-potrzebujacych przeznaczona dla obywateli, którzy za jej pośrednictwem będą mogli uzyskać informacje
na temat kontaktu z ośrodkami pomocy społecznej. Działanie to ma na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa i odizolowania osób potencjalnie narażonych.

W związku z powyższym Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koniecpolu pod numerami tel. (34) 3551-387 oraz 664-392-220 udziela niezbędnych informacji osobom, które potrzebują pomocy, zwłaszcza ludziom starszym, samotnym i niepełnosprawnym. MGOPS koordynuje dostarczanie niezbędnych rzeczy oraz żywności przy współpracy z jednostkami OSP Koniecpol II oraz OSP Stary Koniecpol.

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznejw Koniecpolu
Edyta Wierzbińska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).