Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Informacja w sprawie szacowanie strat w gospodarstwach rolnych

23 lipca, 2021

Informacja w sprawie szacowanie strat w gospodarstwach rolnych

Straty w gospodarstwach rolnych spowodowane przez grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę powinny być zgłaszane przez właścicieli gospodarstw rolnych lub działów specjalnych produkcji niezwłocznie po wystąpieniu tych zjawisk lub stwierdzeniu ich skutków.

Straty należy zgłaszać do Urzędu Miasta i Gminy w Koniecpolu - pokój nr 21 (parter). Zgłoszenia dokonuje się na formularzu udostępnionym poniżej, do którego należy dołączyć wniosek o dopłaty  do ARiMR (w wersji papierowej lub elektronicznej). W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Rolnictwa i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta i Gminy w Koniecpolu pod numerami tel.: 34 35 40 391, 34 35 40 392.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).