Środa, 13 listopada 2019r. | Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanislawa
Pokaż menu

Kolejny piesek do adopcji

Lipiec 08, 2019

Kolejny piesek do adopcji

Ktoś kto go zgubił, albo co gorsza porzucił lub zrobił mu krzywdę - na pewno na niego nie zasługuje. Szukamy dobrych osób, które zaopiekują się tym pieskiem (zob. zdjęcie).

Osoby zainteresowane adopcją zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol.

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad czworonożnym przyjacielem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt to: nie kupuj – adoptuj! 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).