Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Komisariat Policji w Koniecpolu informuje

Styczeń 09, 2019

Komisariat Policji w Koniecpolu informuje

W związku z wprowadzeniem zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku został opracowany plan działań priorytetowych dla Gminy Koniecpol.

Plan obejmuje następujące zagrożenia na czas od 01.01.2019 do 30.06.2019 roku:

  1. Niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego, nieprawidłowe parkowanie w rejonie skrzyżowania ul. Pułaskiego i Mickiewicza w Koniecpolu w trakcie dowozu dzieci do szkoły.
  2. Na terenie rejonu służbowego nr 79 droga wojewódzka nr 786 poruszają się niechronieni uczestnicy ruchu nie stosując się do przepisów ruchu drogowego co powoduje zagrożenie dla życia i zdrowia tych osób, a także zagrożenia w ruchu drogowym.
  3. Tematyka bezpańskich psów w rejonie Osiedla Robotniczego w Koniecpolu.

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).