Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Komisariat Policji w Koniecpolu informuje

14 stycznia, 2021

Komisariat Policji w Koniecpolu informuje

W związku z wprowadzeniem zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku został opracowany plan działań priorytetowych dla Gminy Koniecpol na okres od 1.01.2021 r. do 30.06.2021 r., obejmujący następujące zagrożenia:

  1. Spożywanie alkoholu w miejscu objętym zakazem, Koniecpol, ul. Robotnicza 26,
  2. Przeciwdziałanie wybrykom chuligańskim, Koniecpol, ul. Armii Krajowej,
  3. Ograniczenie ilości popełnianych wykroczeń uciążliwych związanych ze spożywaniem alkoholu, zaśmiecaniem oraz zakłócaniem ładu i porządku publicznego w Koniecpolu, ul. Rynek.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo Policji

    Logo Policji
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).