Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Koncert charytatywny

Luty 07, 2018
Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Koncert charytatywny

Starosta Częstochowski oraz
Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol
wspólnie z Parafią p. w. Królowej Polski w Oblasach

W dniu 11 lutego 2018 r., organizuje koncert charytatywny w kościele w Oblasach na rzecz wsparcia Pawła Raka poszkodowanego w pożarze ze wsi Piaski - Pękowiec.

Serdecznie zapraszamy na Mszę Św. i koncert :

Godz. 9:00 Msza Św. w intencji tragicznie zmarłej w pożarze Marianny Rak oraz za zdrowie poszkodowanego w pożarze jej syna Pawła Raka.

Godz. 9:40- 10:40 koncert w wykonaniu Jacka Miernikiewicza wokalisty z powiatu częstochowskiego oraz Zespołu Folklorystycznego „Ziemia Lelowska”.

W trakcie koncertu i po jego zakończeniu będzie miała miejsce aukcja prac osób niepełnosprawnych jednostek Pomocy Społecznej Powiatu Częstochowskiego, z której środki zostaną przekazane na rehabilitację poszkodowanego Pawła Raka.

 

Serdecznie zapraszamy

 
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).