Środa, 19 grudnia 2018r. | Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Koniecpol dla rekreacji – napisała o nas „Gazeta Przekrój Gospodarczy”

Listopad 10, 2017

Koniecpol dla rekreacji - napisała o nas "Gazeta Przekrój Gospodarczy"

Poniżej link do newsa z informacją o podpisaniu umowy o dofinansowanie projektu pn. „Zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym w Koniecpolu przy ul. Armii Krajowej II etap”

https://www.przekrojgospodarczy.pl/artykuly/2558-koniecpol-dla-rekreacji

Jesteśmy już widoczni w aplikacjach na smartphony: http://go.squidapp.co/n/pSEji7K

Kilka słów o redakcji:

Gospodarczy serwis informacyjny – Gazeta Przekrój Gospodarczy dostarcza fachowych informacji o gospodarce, samorządach, biznesie, innowacjach, finansach i medycynie.

Serwis skierowany jest między innymi do menadżerów średniego i wyższego szczebla, biznesmenów, właścicieli firm, osób pełniących funkcje publiczne w jednostkach samorządu terytorialnego, osób zainteresowanych problematyką gospodarczą, a także do inwestorów poszukujących możliwości pomnażania kapitału w oparciu o nowe i oryginalne strategie inwestycyjne.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).