Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Mecz piłki nożnej MLKS Pilica Koniecpol – Zieloni Żarki

Kwiecień 20, 2018

Mecz piłki nożnej MLKS Pilica Koniecpol – Zieloni Żarki

W sobotę (21.04) o godzinie 11:30 na Stadionie Miejskim przy ul. Zamkowej zmierzy się drużyna MLKS Pilicy Koniecpol z Zielonymi z Żarek.

Piłkarze zagrają w ramach rozgrywek III Ligi Śląskiej Trampkarzy Starszych (C1), organizowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach.

- Drużyna Trampkarzy Starszych Pilicy Koniecpol to młodzież, która gra w naszym klubie od lat w kolejnych grupach wiekowych od orlików, młodzików po trampkarzy. W sobotę grają podopieczni  trenera Pawła Kaczmarzyka – powiedział Prezes Klubu  MLKS Pilica Koniecpol Jacek Garbacz.

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).