Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Młodzi adepci futbolu grali w Koniecpolu

Czerwiec 19, 2018

Młodzi adepci futbolu grali w Koniecpolu

Dnia 13.06.2018 r. na Boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Koniecpolu młodzi zawodnicy piłki nożnej rywalizowali o Puchar Starosty Częstochowskiego. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn z powiatów częstochowskiego i radomszczańskiego. Zwycięzcą Turnieju została drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Podlesiu, wyprzedzając drużyny Szkoły Podstawowej nr2 w Koniecpolu i Szkoły Podstawowej w Borzykowej. 

Dnia 13.06.2018 r. na Boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Koniecpolu młodzi zawodnicy piłki nożnej rywalizowali o Puchar Starosty Częstochowskiego. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn z powiatów częstochowskiego i radomszczańskiego. Zwycięzcą Turnieju została drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Podlesiu, wyprzedzając drużyny Szkoły Podstawowej nr2 w Koniecpolu i Szkoły Podstawowej w Borzykowej. Wszystkie zespoły uczestniczące w Turnieju zostały uhonorowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol Ryszarda Suligę i wiceburmistrza Gwidona Jelonka dyplomami i pucharami. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej gry i przestrzegania zasad fair play. Drużynom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w Turnieju. Zapraszamy do udziału w następnych zawodach sportowych.

(d.s.)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).