Poniedziałek, 21 września 2020r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Mobilne Biuro WFOŚiGW

15 września, 2020

Mobilne Biuro WFOŚiGW

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Koniecpol do skorzystania z usług ekspertów z WFOŚiGW w Katowicach, którzy będą udzielać informacji dotyczących programu Czyste Powietrze oraz przyjmować wnioski o dofinansowanie. Mobilne Biuro Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach odwiedzi Gminę Koniecpol 17 września 2020 r. godz. 9.00 – 12.30 w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Koniecpolu ul. Szkolna 1.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat informacyjny

    Plakat informacyjny

  • Powiększ zdjęcie Auto mobilnego punktu informacyjnego

    Auto mobilnego punktu informacyjnego
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).