Sobota, 23 października 2021r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

MOBILNY PUNKT SPISOWY W KONIECPOLU

24 września, 2021

MOBILNY PUNKT SPISOWY W KONIECPOLU

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol informuje, że w dniach 20.09.2021 – 30.09.2021, w budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - Biuro Terenowe w Koniecpolu przy ul. Rynek 1 uruchomiony został Mobilny Punkt Spisowy, w którym mieszkańcy mogą dokonać spisu. Rachmistrzowie pełnią codziennie dyżur od godz. 9:00 do godz. 14:00.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa do 30 września br. Udział jest obowiązkowy.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).