Sobota, 11 lipca 2020r. | Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta
Pokaż menu

Możliwość odbioru folii rolniczej z gospodarstw rolnych – zaproszenie do składania formularzy

18 listopada, 2019

Możliwość odbioru folii rolniczej z gospodarstw rolnych – zaproszenie do składania formularzy

Formularz zgłoszeniowy należy złożyć w terminie do dnia 13 grudnia 2019 r., do godziny 14.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol.  
Wzór formularza dostępny jest:
•    w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol (pokój 21),
•    u sołtysów,
•    w załączeniu do niniejszej informacji.

Zadanie będzie realizowanepod warunkiem pozyskania przez Gminę Koniecpol dofinansowania w ramach programu pn. „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”, prowadzonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Więcej można przeczytać pod linkiem:

https://www.koniecpol.info/artykuly/614-jest-szansa-na-organizacje-odbioru-folii-rolniczej-z-gospodarstw-rolnych-zaproszenie-do-skladania-formularzy

 

Fot. Ksawery W. Kowalski  

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).