Wtorek, 17 września 2019r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

MykaNEWS – Babiniec w GOKiS

Maj 18, 2019
Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

MykaNEWS - Babiniec w GOKiS

12 maja 2019r grupa teatralna Babiniec z Domu Kultury w Koniecpolu wystąpiła w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Mykanowie z przedstawieniem "Babiniec". Zespół został zaproszony przez Wójta Gminy Mykanów Dariusza Pomadę oraz dyrektor GOKiS Adrianę Moroń. Przedstawienie, którego premiera miała miejsce w Koniecpolu w marcu ubiegłego roku, zaprezentowane będzie jeszcze 23 maja publiczności w gminie Poczesna, podczas tamtejszych obchodów Dnia Matki. A już niebawem rozpoczną się próby do przedstawienia Babiniec II. Premiera planowana jest na wiosnę 2020 roku.
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).