Środa, 17 lipca 2019r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Niedzielny koncert Kwartetu Smyczkowego zachwycił publiczność

Sierpień 07, 2018

Niedzielny koncert Kwartetu Smyczkowego zachwycił publiczność

Niedzielne koncerty na Rynku przyciągają coraz to większą publiczność. W minioną niedzielę można było posłuchać Kwartetu Smyczkowego, który grał utwory na dwoje skrzypiec, altówkę i wiolonczelę. Można powiedzieć, że dla czterech wspaniałych Dziewczyn muzyka po prostu nie zna granic, bo grały zarówno muzykę poważną, filmową jak i rozrywkową. 

Szeroki repertuar i bardzo wysoki poziom artystyczny, sprawił, że zachwyceni słuchacze domagali się bisów.

Dla odmiany już niedługo, bo 26 sierpnia, święto miłośników muzyki żeglarskiej. Rynek zamieni się w port, w którym rozbrzmiewać będą pieśni pracy, czyli szanty.

Więcej na temat muzycznych wydarzeń w Koniecpolu można przeczytać pod linkiem:

https://www.koniecpol.info/artykuly/86-muzyczne-niedziele-na-rynku-i-nie-tylko

 (lbk)

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).