Piątek, 20 lipca 2018r. | Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty
Pokaż menu

NOWY DYREKTOR W SP ZOZ

Sierpień 10, 2017

NOWY DYREKTOR W SP ZOZ

10 sierpnia w samo południe Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol Ryszard Suliga wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Anetą Chrzuszcz i wiceprzewodniczącym Gwidonem Jelonkiem gościli w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Miejska Przychodnia Rejonowa w Koniecpolu. Podczas spotkania z pracownikami Burmistrz gorąco podziękował pełniącej obowiązki Dyrektora Przychodni Helenie Wolskiej za wspaniałą pracę na tym stanowisku. Do podziękowań dołączyli się przedstawiciele Rady Gminy oraz cała załoga Ośrodka Zdrowia.

Jednocześnie z dniem dzisiejszym Burmistrz powołał na stanowisko Dyrektora SP ZOZ lekarza specjalistę Bożenę Dobrogoszcz-Sygit.

Bożena Dobrogoszcz-Sygit od roku jest pracownicą SP ZOZ, natomiast od kilkudziesięciu lat związana jest z koniecpolską służbą zdrowia. Jest cenionym lekarzem pediatrą oraz specjalistą chorób płuc. W lipcu br. wygrała ogłoszony przez Burmistrza naszej gminy konkurs na stanowisko Dyrektora Przychodni. 

Przedstawiciele władz gminy Koniecpol życzyli nowej Pani Dyrektor wielu sukcesów na gruncie zawodowym oraz obiecali daleko idąca pomoc w poprawieniu dostępności specjalistycznych usług medycznych w publicznej placówce opieki zdrowotnej. Bożena Dobrogoszcz-Sygit podziękowała za udzielone jej zaufanie, a także zapewniła zebranych, że dołoży wszelkich starań w dalszy rozwój Przychodni.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).