Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Ogłoszenie

Styczeń 10, 2019

Ogłoszenie

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol informuje o naborze chętnych do odbycia szkolenia w zakresie stosowania środków ochrony roślin dla rolników organizowanym przez Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie.

 

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie
zaprasza chętnych rolników do udziału  w szkoleniu
w zakresie stosowania środków ochrony roślin

 

Zgłoszenia chętnych do odbycia szkolenia
będą przyjmowane do dnia 18.01.2019 r.
codziennie od poniedziałku do piątku
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Koniecpolu
ul. Chrząstowska 6A, pokój 18
lub telefonicznie
pod numerem telefonu 34 35 40 392

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).