Środa, 24 kwietnia 2019r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Ogłoszono przetarg na przebudowę ulicy Tartacznej i Piaskowej

Kwiecień 15, 2018

Ogłoszono przetarg na przebudowę ulicy Tartacznej i Piaskowej

W dniu 9 kwietnia 2018 r. ogłoszono przetarg na roboty budowlane, polegające na przebudowie dwóch odcinków dróg gminnych, obejmujących ulicę Piaskową i ulicę Tartaczną.

Przebudowa ul. Tartacznej obejmuje m.in. roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, wykonanie  chodników  i  zjazdów  z  kostki  brukowej  betonowej, obramowanych krawężnikami i obrzeżami betonowymi, wykonanie  prawostronnego  pobocza  z  tłucznia  kamiennego,  wykonanie  nawierzchni  jezdni  z  mieszanek  mineralno–bitumicznych  grysowych, regulację pionową studzienek.

Natomiast przebudowa ulicy Piaskowej obejmuje przebudowę konstrukcji jezdni na odcinku o długości 158,91m i szerokości jezdni 3,5m oraz wykonanie obustronnych poboczy o szerokości 0,75m. Konstrukcja jezdni  zostanie wykonana  z betonu asfaltowego.

Termin składania ofert upływa dnia 24 kwietnia 2018 roku o godz. 10:00.

(lbk)

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).