Piątek, 21 września 2018r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Pieski do adopcji

Październik 05, 2017

Pieski do adopcji

W tym miejscu znajdą Państwo informacje na temat możliwości przyjęcia do adopcji psa lub kota. Jeśli szukają państwo właściciela dla psa lub kota, wiedzą o bezpańskim czworonogu, którego można przygarnąć, lub chcą zaadoptować zwierzę, zachęcamy do kontaktu z urzędem miejskim. Będziemy tu umieszczać ogłoszenia dotyczące możliwości adopcji zwierząt, a także ich zdjęcia.

Informacji w tej sprawie udziela pracownik Urzędu Miejskiego w Koniecpolu pokój nr 19, tel. (34) 3551-881 wew. 115

Piesek (Morus) w wieku około 4 lat obecnie przebywa w miejscowości Okołowice poszukuje nowego domu. Gmina Koniecpol zapewnia szczepienia, odrobaczanie i podstawową opiekę weterynaryjną w początkowym okresie adopcji przez nowego właściciela psa.

Szczeniaki trzy suczki oraz matka szczeniąt wiek ok. 3-4 lata w bardzo dobrej kondycji do odbioru od zaraz w miejscowości Łabędź obecnie przebywają na prywatnej posesji. Gmina Koniecpol zapewnia szczepienia, odrobaczanie i podstawową opiekę weterynaryjną w początkowym okresie adopcji przez nowych właścicieli piesków.

Wszelkie informacje Urząd Miasta i Gminy Koniecpol tel. 34/ 3551-881 wew. 115

 

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Pies Morus

  Pies Morus

 • Powiększ zdjęcie Pies Morus

  Pies Morus

 • Powiększ zdjęcie Suczka

  Suczka

 • Powiększ zdjęcie Szczeniak 1

  Szczeniak 1

 • Powiększ zdjęcie Szczeniak 2

  Szczeniak 2

 • Powiększ zdjęcie Szczeniak 3

  Szczeniak 3
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).