Środa, 8 kwietnia 2020r. | Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Pokaż menu

Pomóżcie! Potrzebny materiał do szycia maseczek!

24 marca, 2020
Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Pomóżcie! Potrzebny materiał do szycia maseczek!

Mieszkańcy Koniecpola szyją maseczki ochronne, które są przekazywane służbie zdrowia i strażakom, dowożącym wodę mieszkańcom, którzy nie posiadają wody bieżącej z wodociągu i pracownikom służby zdrowia.

Uszyto już wiele sztuk, ale potrzeby są ogromne. Szukamy miejsca zakupu materiału do uszycia następnych partii. Z potrzebą zwrócili się do nas strażacy ochotnicy, przychodnie lekarskie, szpitale, ośrodki pomocy społecznej z innych gmin.

Telefon do kontaktu: 883 850 521 – Gwidon Jelonek

Proszę o udostępnianie informacji.

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).