Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Rozpoczęły się rozgrywki Koniecpolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2018/2019

Listopad 18, 2018

Rozpoczęły się rozgrywki Koniecpolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2018/2019

W niedzielę (18.11), w Hali Sportowej przy ulicy Szkolnej 17 rozpoczęły się rozgrywki Koniecpolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2018/2019. Amatorski turniej piłkarski, którego celem jest popularyzacja piłki nożnej pięcioosobowej na terenie Miasta i Gminy Koniecpol, organizowany jest od ubiegłego roku.

Mecze rozgrywane są w systemie weekendowym, zgodnie z terminarzem. Następne rozgrywki za 2 tygodnie.

(lbk)

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).