Środa, 1 kwietnia 2020r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Ruszył drugi nabór wniosków w programie „Mój prąd”

30 stycznia, 2020

Ruszył drugi nabór wniosków w programie "Mój prąd"

Drugi nabór wniosków rozpoczął się w dniu 13 stycznia 2020 roku i potrwa do 18 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania alokacji środków.Dofinansowaniu podlegają instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Maksymalna kwota dofinansowania na jedno przedsięwzięcie wynosi do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia nie więcej niż 5 000 zł.

Wnioski należy składać w formie papierowej na formularzu, z podpisem własnoręcznym wnioskodawcy, wysyłając wniosek do siedziby NFOŚiGW lub poprzez formularz udostępniony na portalu GOV.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz wymagane dokumenty dostępne są na stronie: https://mojprad.gov.pl/

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).