Poniedziałek, 19 kwietnia 2021r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Serdeczne życzenia dla Pracowników Służby Zdrowia

07 kwietnia, 2021

Serdeczne życzenia dla Pracowników Służby Zdrowia

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Natomiast 10 kwietnia obchodzimy Dzień Służby Zdrowia.

W związku z tym wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim pogody ducha oraz dużo radości w życiu zawodowym i rodzinnym.
Wszyscy mamy świadomość wyjątkowości Waszej pracy, przynoszącej pomoc, ulgę chorym i cierpiącym.

Dziękujemy lekarzom, pielęgniarkom,  ratownikom i wszystkim, którzy obchodzić będą Dzień Pracownika Służby Zdrowia w tym wyjątkowo trudnym czasie walki o zdrowie i życie chorych na COVID-19.

Dziękuję za trud i serce jakie wkładacie w niesienie pomocy i służbę na rzecz drugiego człowieka. Życzymy abyście w tej trudnej misji zawsze mogli odnaleźć powołanie.

Aneta Chrzuszcz                               Ryszard Suliga

Przewodnicząca                                Burmistrz Miasta

Rady Miejskiej                                  i Gminy Koniecpol

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Kwiaty

    Kwiaty
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).