Środa, 20 lutego 2019r. | Imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza
Pokaż menu

Spotkajmy się w niedzielę na Rynku i bawmy się na koncercie

Lipiec 14, 2018

Spotkajmy się w niedzielę na Rynku i bawmy się na koncercie

W lipcu ruszył cykl tematycznych koncertów parkowych na Rynku pod wspólną nazwą „Lato z Rybką”, finansowany z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego. Pierwsza impreza pod znakiem muzyki bluesowej za nami. Kolejna z utworami Starego Dobrego Małżeństwa już dzisiaj -  w niedzielę - od godz. 16.00. Na kolejne zapraszamy: 22 lipca, 29 lipca, 5 sierpnia, 12 sierpnia i 26 sierpnia.

Cykl 7 wakacyjnych imprez plenerowych „Lato z rybką” finansowany jest z dotacji w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” i działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”.

Celem projektu pn. „Lato z Rybką” - cykl 7 imprez plenerowych promujących rybactwo śródlądowe i akwakulturę” jest promocja potraw z ryb pochodzących ze stawów, w tym karpia. W ramach projektu zaplanowano 6 koncertów parkowych z muzyką kameralną i współczesną oraz na zakończenie - ”Święto Karpia” z konkursem na najsmaczniejszą potrawę z ryb stawowych. W trakcie „Święta Karpia” rozegrane zostaną zawody wędkarskie nad zalewem. W tym dniu nie zabraknie też muzyki szantowej.

W ramach promocji ryb, lokalni producenci zaprezentują sposoby wędzenia, grillowania bądź też inne sposoby ich przyrządzania. Przed każdą z imprez producenci będą mieli do dyspozycji scenę plenerową do wykorzystania w celach promocyjnych i degustacyjnych.

Przed nami już jutro koncert zespołu Baranki Boże z utworami Starego Dobrego Małżeństwa.

Spotkajmy się i wspólnie bawmy się w niedzielne popołudnie. Prognozy pogody są optymistyczne!

Wakacyjne Niedziele na Rynku potrwają do końca sierpnia.

(lbk)

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).