Środa, 27 października 2021r. | Imieniny: Iwony, Sabiny
Pokaż menu

Spotkanie informacyjne w ramach programu „Czyste Powietrze”

27 września, 2021

Spotkanie informacyjne w ramach programu "Czyste Powietrze"

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol
zaprasza mieszkańców Gminy Koniecpol na spotkanie informacyjne w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Spotkanie odbędzie się 29.09.2021 r. o godz. 16:00 w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Koniecpolu ul. Szkolna 1. Pracownik Urzędu objaśni zasady działania programu oraz odpowie na pytania mieszkańców.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Czyste powietrze

    Czyste powietrze
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).