Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Spotkanie z z Wiceminister Sportu i Turystyki w Włoszczowie

Styczeń 05, 2019

Spotkanie z z Wiceminister Sportu i Turystyki w Włoszczowie

W piątek 4 stycznia burmistrz Ryszard Suliga i dyrektor Gwidon Jelonek, na zaproszenie świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości oraz starosty włoszczowskiego Dariusza Czechowskiego, wzięli udział w noworocznym spotkaniu, które odbyło się w Włoszczowie. Spotkanie było okazją do rozmowy władz Koniecpola z Wiceminister Sportu i Turystyki, Posła Ziemi Świętokrzyskiej Anną Krupką na temat kultury fizycznej dzieci i młodzieży, a także podsumowania dotychczasowych działań gminy w zakresie infrastruktury sportowej i przedstawienia planowanych działań na najbliższe lata.

Wiceminister Anna Krupka w Ministerstwie Sportu i Turystyki odpowiedzialna jest za rozwój infrastruktury sportowej, a także za wzmacnianie konkurencyjności polskiej turystyki, a w szczególności koordynację i wdrażanie projektu Polskie Marki Turystyczne, którego głównym celem ma być ukonstytuowanie tzw. regionów turystycznych.

(lbk)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).