Środa, 21 sierpnia 2019r. | Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa
Pokaż menu

Strażackie spotkanie wielkanocne i życzenia świąteczne

Kwiecień 19, 2019

Strażackie spotkanie wielkanocne i życzenia świąteczne

Tradycji stało się zadość także i w tym roku. W dniu dzisiejszym (19.04) odbyło się spotkanie wielkanocne strażaków, w którym uczestniczyli przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej z Częstochowy, strażacy z JRG 4 PSP w Koniecpolu oraz władze samorządowe gminy Koniecpol. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń na nadchodzący czas Świąt Wielkanocnych.

Funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej oraz Druhnom i Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy i Miasta Koniecpol za działalność ratowniczą, ważną służbę mieszkańcom, za wychowanie młodzieży w duchu pomocy drugiemu człowiekowi, dziękuję za pełną gotowości i zdecydowaną postawę w akcjach ratowniczych, za pielęgnowanie tradycji pożarnictwa – mówił w trakcie uroczystości burmistrz Ryszard Suliga, składając życzenia. Życzę Wam bezpiecznych powrotów z akcji, energii, siły i wytrwałości w zmaganiu się z trudami bycia Strażakami oraz dużo szczęścia i zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Życzę działań zakończonych wyłącznie sukcesami.

Życzenia satysfakcji z dobrze wypełnianych obowiązków, zdrowia, wszelkiej pomyślności złożyli również komendant PSP w Częstochowie Jarosław Piotrowski, zastępca komendanta PSP Tomasz Bąk, dowódca JRG 4 PSP w Koniecpolu Wojciech Prokop, sekretarz gminy Sebastian Musiał, członek zarządu powiatu częstochowskiego Gwidon Jelonek.

(lbk)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).