Piątek, 22 czerwca 2018r. | Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana
Pokaż menu

Szanowni mieszkańcy

Maj 09, 2017

Szanowni mieszkańcy

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol zaprasza mieszkańców na spotkanie dotyczące możliwości finansowania instalacji odnawialnych źródeł energii służących do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz produkcji elektryczności na potrzeby gospodarstwa domowego, w tym szczególnie:

  • kolektorów słonecznych
  • instalacji fotowoltaicznych (PV)
  • pomp ciepła

Spotkanie dotyczy ubiegania się przez Gminę Koniecpol o dofinansowanie projektu. Poziom dofinansowania w wysokości do 60% wartości instalacji.

Spotkanie odbędzie się
dnia 11.05.2017 r. (czwartek) o godzinie 16.00
w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol (sala sesyjna – III piętro)

Na spotkaniu uzyskają Państwo informacje m.in. na temat korzyści wynikających z instalacji urządzeń pozyskujących darmową energię, zasadach dofinansowania oraz opłacalności inwestycji.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zaproszenie na spotkanie

    Zaproszenie na spotkanie
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).