Piątek, 29 maja 2020r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Trwa adaptacja pomieszczeń dla potrzeb żłobka samorządowego

07 listopada, 2019

Trwa adaptacja pomieszczeń dla potrzeb żłobka samorządowego

Nowy i pierwszy w gminie żłobek o nazwie „Wesoły Skrzat” z 19 miejscami opieki nad najmłodszymi powstaje na parterze budynku przychodni zdrowia przy ulicy Armii Krajowej.

Gmina otrzymała na ten cel dotację w wysokości 570 tys. zł w ramach programu "MALUCH 2019".

Więcej

https://www.koniecpol.info/artykuly/329-maluch-w-gminie-koniecpol-utworzenie-pierwszego-w-gminie-zlobka

/Autor: LBK/

Zdjęcie: Gwidon Jelonek

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).