Środa, 13 listopada 2019r. | Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanislawa
Pokaż menu

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Par Mieszanych rozstrzygnięty

Lipiec 09, 2019

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Par Mieszanych rozstrzygnięty

Pierwszy Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Par Mieszanych odbył się w sobotnie popołudnie 6 lipca na boiskach do piłki plażowej w Koniecpolu przy ulicy Armii Krajowej.

W rozgrywkach uczestniczyło pięć zespołów. Turniej zakończył się zwycięstwem pary Agata Duś - Damian Płachta. Drugie miejsce wywalczyła para Lena Lubieniecka - Kacper Zyzik, a trzecie miejsce przypadło parze Oliwia Lubieniecka - Marcel Stochel.

Najlepsze pary otrzymały z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol  pana Ryszarda Suligi pamiątkowe dyplomy i puchary.

Organizatorami turnieju byli Miasto i Gmina Koniecpol oraz Stowarzyszenie Przyjaciele Szkoły.

Mamy nadzieję, że uczestnikom nie braknie zapału i chętnie będą brali udział w kolejnych edycjach tego turnieju. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w imprezie. Specjalne  podziękowania kierujemy do  pana Kamila Kowalika, który  pomagał w organizacji zawodów.

Dariusz Saternus

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).