Niedziela, 18 kwietnia 2021r. | Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza
Pokaż menu

Twój e-PIT

11 marca, 2021

Twój e-PIT

Twój e-PIT czeka na Ciebie na podatki.gov.pl

W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem zachęcamy do korzystania z usług elektronicznych oraz informacji telefonicznej!

infolinia Krajowej Informacji Skarbowej
22 33 00 330 (z telefonów komórkowych)
801 055 055 (z telefonów stacjonarnych)

pomoc techniczna ws. usługi Twój e-PIT:
info.epit@mf.gov.pl
pomoc techniczna systemu e-Deklaracje:
info.e-deklaracje@mf.gov.pl

Z urzędami skarbowymi można kontaktować się telefonicznie, przez Profil Zaufany oraz elektroniczną przez skrzynkę podawczą ePUAP. Numery telefonów do poszczególnych urzędów dostępne są na stronie internetowej izby administracji skarbpwej właściwej dla miejsca zamieszkani.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).