Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

W sołectwie Piaski-Pękowiec wybrano Sołtysa i Radę Sołecką

Luty 09, 2019

W sołectwie Piaski-Pękowiec wybrano Sołtysa i Radę Sołecką

Na zebraniu wiejskim w sołectwie Piaski-Pękowiec (09.02) dokonano wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej. Sołtysem w kadencji 2019-2024 została Agata Skoczek.
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani:
1. Andrzej Kwiecień
2. Jadwiga Pawlet
3. Ewa Cegieła

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).