Środa, 13 listopada 2019r. | Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanislawa
Pokaż menu

Ważna informacja! Młoda porzucona suczka szuka dobrego domu i opieki

Lipiec 08, 2019

Ważna informacja! Młoda porzucona suczka szuka dobrego domu i opieki

Oddamy do adopcji w odpowiedzialne ręce młodą suczkę, która ma niecały rok. Ma jeszcze mleczne zęby, około 45 cm wzrostu. Zachowuje się jakby ją ktoś wyrzucił z samochodu. Została odnaleziona w piątek wieczorem w okolicach Wąsosza. Jest zabawna, radosna,  uwielbia dzieci. Prosimy o kontakt e-mail: kamila31@o2.pl  lub z Urzędem Miasta i Gminy Koniecpol  

Serdecznie zachęcamy do adopcji bezdomnych zwierząt.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).