Poniedziałek, 22 lipca 2019r. | Imieniny: Marii, Magdaleny
Pokaż menu

Ważne spotkanie na temat działań w obszarze rolnictwa oraz wsparcia dla osób starszych

Kwiecień 04, 2019

Ważne spotkanie na temat działań w obszarze rolnictwa oraz wsparcia dla osób starszych

Senator RP Ryszard Majer zaprasza na spotkanie z posłem Szymonem Giżyńskim, sekretarzem stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które odbędzie się w dniu 5 kwietnia (piątek) o godz. 16:00 w Centrum Społeczno-Kulturalnym przy ul. Szkolnej 1.

Na spotkaniu przedstawione zostaną aktualne działania rządu w obszarze polskiego rolnictwa oraz możliwości wsparcia dla osób starszych i organizacji senioralnych w ramach programu „Polska Przyjazna Osobom Starszym”.

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).