Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Wszczęto postępowanie administracyjne w sprawie przebudowy ulicy Szkolnej

05 sierpnia, 2020
Wszczęto postępowanie administracyjne w sprawie przebudowy ulicy Szkolnej

W dniu 9 lipca 2020 r. zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn. "Przebudowa drogi gminnej nr 624028S - ul. Szkolna w Koniecpolu w ramach zadania pn.: "Rozbudowa i przebudowa drogi gminnej - ul. Szkolna w Koniecpolu".

Tekst zawiadomienia Starosty Częstochowskiego w załączeniu.

Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.